Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

ARDELL – odpoveď na krásne riasy

Ako sa hovorí, oči sú brány do duše, preto si na ich vzhľade nechávame my, ženy, pomerne dosť záležať. Pekne vymodelované a pestované obočie, dlhé, zvodné riasy, zaujímavé či extravagantné tiene, to všetko sa podieľa na vytváraní štýlu, pozdvihuje nám sebavedomie a umožňuje nám zažiariť v spoločnosti či získať si pána snov. Dlhé, husté mihalnice dotvárajú výraz očí, ale nie každá z nás také vlastní, hoci sú takéto riasy väčšinou snom každej ženy. Nič nie je stratené, pretože vždy sa dá vytvoriť podmanivý pohľad, z ktorého muži padajú do kolien. Pýtate sa, ako? Umelé riasy Ardell https://www.d-nails.sk/umele-riasy-ardell sa veľmi jednoducho aplikujú a po použití aj odstraňujú.

krásne oči

Pestrá ponuka obsahuje niekoľko typov preto, aby sme čo najlepšie vyhoveli potrebám našich zákazníčiek, ktoré si môžu vyskúšať rôzne varianty. Riasy dokážete využiť na niekoľko spôsobov – zahustenie, predĺženie, oživenie pohľadu a zároveň ponechávajú prirodzený vzhľad. Aplikácia je nenáročná – nosenie je možné hneď po nanesení na to určeného lepidla a až po obdobie niekoľko týždňov. Praktické je vyskúšať si niekoľko variantov, aby ste si preverili, s ktorým typom rias sa budete cítiť najpríjemnejšie.

krásne oči

Presne na tento účel slúžia špeciálne kazety. Zaručujeme nádherný a rozpaľujúci pohľad, ktorý si všimne vaše okolie, ale aj vy sama. D-nails si zakladá na spolupráci s významnými a kvalitným značkami Ardell, KISS (IVY International) či Red Cherry. Vyskúšajte napríklad sadu MIHALNICE FASHION DEMI WISPIES – MULTIPACK len za cenu 15.48 eur. Siahnuť môžete aj po dlhých či krátkych trsov, ktoré vám vytvoria riasy podľa vašich predstáv – do spoločnosti, ktorú sa vám určite podarí okúzliť ! Novinkou sú aj umelé mihalnice ARDELL STUDIO EFFECT v cene len za 6,59 eur pre absolútne dokonalý vzhľad. Na našom webe nájdete všetko čo na správne robenie nechtov potrebujete.

You May Also Like