Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Cenové ponuky pre každého

Dnes už nie je žiadnou novinkou, že sa ľudia chcú cítiť čo najlepšie vo vlastnom bývaní. Mnohí kladú dôraz prevažne na špičkové vybavenie domácnosti ale niektorí si potrpia aj na dokonalo upravené záhrady či terasy. Ani Vaša terase nemusí byť obyčajným miestom na oddych a môžete ju obzvláštniť veľmi moderným a zároveň praktickým spôsobom. Ak ste milovníkom oddychu práve spôsobom, že si radi vychutnávate pohodu na svojej terase kedykoľvek počas dňa, tak určite oceníte pergolu, ktorá bude plniť svoju funkciu na sto percent. Chcem cenovú ponuku – dizajnový posuvný hliníkový slnolam SLIDE https://lmmont.sk/hlinikove-pergoly/posuvny-slnolam-slide/ je stvorený ako na mieru pre práve pre Vás. Už žiadne otravné priame slnko Vám nemusí kaziť Vaše chvíľky oddychu, pretože s našim slnolamom SLIDE si môžete vychutnať svoju chvíľku naplno kedykoľvek počas dňa. Okrem svojej funkcie dodá Vašej terase už na prvý pohľad moderný nádych, ktorý zíva luxusom.

slnolam

Na naše slnolamy využívame ako materiál hliník, ktorý patrí medzi najkvalitnejšie materiály pre využitie v exteriéri. Samotná inštalácia u nás prebieha s profesionálmi, ktorí sa zameriavajú na perfektné zostavenie slnolamu a vyhoveli tak všetkým Vašim požiadavkám. Slnolam si môžete navrhnúť aj sami podľa predstáv alebo to celé nechať na nás a spoločne vyberieme možnosť, ktorá bude tou najvhodnejšou voľbou pre Váš typ terasy. Výhodou je posuvný systém vďaka ktorému si viete určiť tienenie podľa potreby a manipulácia s ním nie je vôbec náročná.

kvalita

Vďaka slnolamu, okrem praktického využitia môžete neustále obdivovať jeho moderný vzhľad, ktorý si môžete vybrať vo farbách, ktoré budú kompatibilné s fasádou, či inými doplnkami na Vašom pozemku. O požiadavky na cenové ponuky môžete požiadať kedykoľvek a zároveň si dohodnúť dátum a čas obhliadky, ktorú poskytujeme zadarmo pre každého zákazníka. Potom je už len na Vašom rozhodnutí, avšak s nami svoj výber neoľutujete.

You May Also Like