Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Doprajte svojim kobercom čistotu

Možno to poznáte aj vy. Dni plné povinností v práci, starostlivosť o rodinu a domácnosť a kde-tu stretnutia s priateľmi či čas venovaný našim koníčkom. Dni plynú, z dní sa postupne stávajú týždne a mesiace. Odrazu si však uvedomíme, že už prešiel nejaký čas odvtedy, čo sme naposledy upratali. Pravidelné upratovanie však nie je najväčším problémom. Hĺbkové upratovanie je však niečo, čo väčšina ľudí nemá rado a vyhýba sa mu. Jednou z vecí, ktorej čistenie a starostlivosť by sme nemali podceniť, sú koberce. Využívame ich každý deň – chodíme po nich, slúžia ako ihrisko pre naše deti a napomáhajú nám udržať teplo domova.

umyvanie podlahy

Práve preto, že sú tak vystavené rôznym vplyvom, nemali by ste zabúdať nielen na ich pravidelnú údržbu, ako je vysávanie, ale aj na ich hĺbkové čistenie. Neviete však ako na takéto hĺbkové čistenie? Máme však pre vás riešenie! Môžete využiť služby profesionálneho upratovacieho servisu, ktorý sa postará o hĺbkové čistenie kobercov Poprad Veľká. Pochádzate z okolia Vysokých Tatier? Takéto čistenie kobercov vám ponúkame v Poprade-Veľká. Upratovací servis Grant sa postará o čistotu vašich kobercov za vás. Zverte ich do našich rúk a vrátime vám ich v lepšom stave, ako ste nám ich odovzdali.

vysavac na koberce

Prečo zveriť čistenie vášho koberca profesionálom? Jedným z hlavných dôvodov je šetrenie vášho času, ktorý môžete venovať skutočne tomu, čomu chcete. Naši zamestnanci sú vyškolení, ktorí skutočne vedia ako na to. Využívame techniky ako hĺbkové extrakčné čistenie, vďaka ktorému zbavíme váš koberec všetkých nečistôt, fľakov a prachu. S výsledkom budete spokojní a váš koberec vám vďaka pravidelnej profesionálnej starostlivosti môže slúžiť dlhé roky. Pri upratovaní využívame kvalitné pomôcky a čistiace prostriedky, ktoré neohrozujú ľudské zdravie, takže sa nemusíte obávať o ohrozenie bezpečnosti vašej domácnosti.

You May Also Like