Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Spoločnosť

Neskutecne ho chcem

Začala som si písať s chlapcom, s ktorým som sa pred 5 rokmi asi pol roka stýkala, vždy sme si rozumeli, mali sa radi a bola tam neskutočná chémia, ale skončilo to potom medzi nami, on bol na druhej strane republiky na VŠ, nebol moc čas na videnie sa, ja som sa potom zahľadela do niekoho iného. V tej dobe mu bolo 20 a me 19. Často som na ňu myslela ako sa asi ma a asi pred 2 týždňami, som mu napísala. Písame si vlastne doteraz, je to akoby tam ani žiadnych 5 rokov nebolo, rozumieme si furt rovnako, včera bol u mňa neohlásený v práci, celú dobu sa na mňa usmial, potom mi písal, ako ma rád videl, príťažlivosť tam je furt rovnaká, možno ešte väčší, ponúkal mi, že keby som čokoľvek potrebovala, nech sa mu hneď ozvem, dokonca mi písal, že ho doteraz mrzí, ako to medzi nami skončilo a že sa k nemu nikdy nesprával tak pekne ako ja.

s

Je tam jedno ale. Pred pár dňami mi napísal, že má vzťah. Trva 4 roky, ja o tom nevedela, nikdy s ňou nič nedal na sociálnej sieti, nikdy som nestretla spolu, vždy bol sam, tak mi to ani nenapadlo, že niekoho má. Vraj je to medzi neho už veľa zlé, on má 2 práce a školu a povedal mi, že to tak má aj schvaľuje, aby nemusel byť doma, furt sa hadajú a trvá to už dlho a že vraj to je z dôvodu, že sa jej stalo na začiatku ich vzťahu niečo veľa zlého, ich vzťah to poznamenalo a od tej doby sa to ťahá. Čo sa jej stalo mi nepovedal, nechcel to rozoberať, že je to veľa osobnej osoby.

s

Ja teraz neviem čo s tým. Pokiaľ to medzi sebou majú tak zle, tak prečo s ňou porad je. Dokonca ona je vraj u nej doma tak často, že tam prakticky bývali. Neviem, či to drzať na kamaradskej báze a čakať, ako sa to vyvrbí… a celkom ma aj mrzí, že mi nepovedal, že má niekoho skôr, pretože som si robila falošné nádeje a celkovo je to jednoducho nejaké divné..a tiež mi stále chýba a práve o to viac ma to bohužiaľ mrzí, že je zadaný.

You May Also Like