Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Predmety pre deti

Všetci dobre vieme, že detská radosť je nekonečná. Stačí ak dieťa vyhrá jedno malé pero a cení si to, ako keby bolo pozlátené. Ale na druhej strane tá radosť bohužiaľ len veľmi krátko trvá, pretože keď vidí nejakú novú vec, na starú vo väčšine prípadov zabudne. No aj tak nie všetky reklamné predmety sú v hodné ako darčeky pre dieťa. Ktoré teda sú:

deti

Perá – praktické, ktoré vždy poslúži, ak sú deti vo veku, kedy už vedia písať.

Kľúčenky a šnúrky na krk – praktický darček, ktorý poteší aj rodičov, pretože kľúč, alebo iné cennosti, nikde nezabudne.

Pršiplášť, šiltovky a textil – overená klasika, ktorou sa nedá nič pokaziť ani u detí. Len samozrejme treba zvoliť detské čísla.

Potreby do školy – balíček fixiek, alebo farbičiek, alebo farebných pier, môže byť milá pozornosť napríklad aj deťom do škôlky, alebo školy namiesto sladkostí.

Plyšáky – ktoré dieťa by sa nepotešilo plyšáku?

prasiatko

Kreatívne hry – veľmi zaujímavým darčekom môžu byť napríklad kreatívne hry, kreatívne sety alebo hlavolamy pre deti. Dieťa dokáže stráviť pri takýchto aktivitách veľa času a okrem toho sa poteší z výsledku, ktoré dosiahlo vlastnými rukami. Pri výbere reklamných predmetov pre deti si treba hlavne rozmyslieť vekovú kategóriu deti, ktorú sa chystáte obdarovať, aby ste vybrali správnu vec. Na všetky tieto predmety môžete natlačiť vaše logo, názov vašej firmy, alebo názov nejakých hier, súťaží, otvoreného dňa, alebo akejkoľvek akcie, ktorú pre deti usporiadávate. Alebo taktiež môžete na daný predmet vytlačiť meno dieťaťa, ktoré dostane vybraný predmet, ak viete mená detí, ktoré sa zúčastnia na danej akcii. Deti sú veľmi vďačné za všetko, čo dostanú, určite oveľa viac ako my dospelí, preto sa nemusíte báť, či vyberiete správne. Vyberajte srdcom, čo by ste vy ako deti chceli dostať. A keď si ani vtedy nebudete vedieť poradiť sme tu my a radi vám pomôžeme s výberom.

You May Also Like