Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Vytlačte si fotografie z Vášho mobilu

Máte Váš smartphone zahltený množstvom fotografií, ktoré zachytávajú Vaše najkrajšie spomienky a momenty? Nenechávajte ich len v digitálnej forme a vytlačte si výber Vašich najobľúbenejších fotografií. Vytvorte si fotoalbum, ktorý si budete môcť pozrieť s rodinou a priateľmi kedykoľvek budete mať chuť oživiť si krásne momenty z minulosti. Momentálne máte skvelú príležitosť vytlačiť si Vaše najobľúbenejšie fotografie za skvelú cenu. Urobiť tak môžete na webovej stránke www.fotkyzababku.sk. Jednoduchým spôsobom nahráte fotografie, ktoré si prajete vyvolať a zvolíte si formát, kvalitu a lesk papiera a množstvo kusov.

fotografia zeny

Vyberať si môžete z veľkého množstva rôznych formátov fotografií, takže si ich ľahko prispôsobíte podľa Vašich predstáv. Okrem klasických fotografií si vďaka Fotky za babku môžete dať vytlačiť aj fotoobrazy. Predstavujú krásny spôsob, ako si zútulniť Váš domov rodinnými fotografiami. Zároveň je to nádherný darček pre Vašich rodičov, starých rodičov, ale aj priateľov. Venujte fotoobraz s krásnymi fotografiami Vašich detí ich starým rodičom a uvidíte, ako sa úprimne potešia. V súčasnej dobe žijú členovia rodiny často niekoľko desiatok kilometrov od seba, no takýmto spôsobom môžu mať aspoň fotografie svojich najbližších stále na očiach.

fotografie

Lacné vyvolanie fotiek je jednoduchý proces, ktorý zvládne naozaj každý. Výhodou je v prvom rade skvelá cena, ale určite oceníte aj to, že kvôli tlači fotografií nemusíte nikam chodiť. Objednávku si vytvoríte z pohodlia Vašej obývačky, a to kedykoľvek, kedy na to budete mať čas. Po nahratí fotografií budú pracovníci spoločnosti Fotky za babku ihneď pracovať na ich vytlačení, aby sa k Vám Vaše fotografie dostali čo najskôr. Doručené budú až k Vám domov, a Vy si už navždy môžete pohodlne prezerať Vaše najmilšie spomienky. Objednajte si tlač Vašich fotografií ešte dnes a zvečnite tak krásne momenty Vášho života.

You May Also Like