Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Podnikanie

Čo môže vzrušiť muža

Odmieta vás a nechce s vami spať? Alebo by ste chceli skúsiť niečo nové? Presne na to je masáž penisu ako stvorená. Predtým som si hovorila, že je to blbosť, teraz už hovorím úplne inak. Môjmu priateľovi sa masáž penisu vždy strašne páči. My sme mali zo začiatku sex pokojne s priateľom aj dvakrát denne. Postupne sme spolu spali napríklad ale už len raz alebo dvakrát za týždeň a mňa to štvalo. Hľadala som príčinu, ale nevedela som, prečo sa presne toto deje. A potom som na to najskôr prišla. Povedala som si, že nemôžem čakať na to, až priateľ urobí prvý krok a rozhodla som sa, že ten prvý krok urobím ja.

s

Oni totiž muži sa hanbia urobiť prvý krok alebo sa k tomu napríklad ani nemajú. A tak som začala ja. Povedala som si, že by som do nášho vzťahu mohla vniesť trochu niečoho iného, ​​než len rutiny a keď priateľ spal, pomaličky som mu začala robiť masáž penisu. Po nejakej chvíľke sa zobudil a začal vzdychať. Evidentne som touto masážou u neho zabodovala. A verte tomu alebo nie, ale odvtedy, čo som mu prvýkrát urobila erotickú masáž, je úplne iný. Je viac vzrušený a má viac chuť na sex. Neviem, čím to je. Ale možno najskôr tým, že sme konečne začali skúšať nové veci.

s

A to nehovorím iba o masáži penisu, ale tiež som si kúpila nové erotické hračky a pred ním sa s nimi hrám a jeho to vzrušuje. A samozrejme skúšame aj nové polohy. Ale vlastne by ma ani nikdy nenapadlo, že stačí tak málo na to, aby sa náš sexuálny život vrátil tam, kde bol na začiatku. Teraz už spolu väčšinou spíme obdeň alebo napríklad niekedy aj dvakrát denne a aby som pravdu povedala, tak som z toho nadšená. Ja som totiž dosť veľa na sex a vyzerá to, že priateľ sa to odo mňa naučil tiež. A ja som za to samozrejme rada. Takže vo finále masáž penisu a erotické hračky okorenili náš sex a teraz sa mi páči podstatne viac, než predtým.

You May Also Like