Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Zábradlie podľa predstáv

Sklenené zábradlie Vám zabezpečí najmä moderný vzhľad, perfektný výhľad a presvetlenie každej terasy či balóna. Máte záujem o túto realizáciu aj Vy? My premeníme Vaše predstavy o dokonalom sklenenom zábradlí na realitu, do ktorej sa okamžite zamilujete. Mnoho ľudí má mylné predstavy o sklenenom zábradlí a uverí mýtom, ako je ťažká údržba či žiadna bezpečnosť. Nič z tohto samozrejme pravda nie je a my Vám dokážeme, že starostlivosť o toto zábradlie nie je vôbec žiadny problém a ani sa pri jeho čistení nezapotíte. V otázke bezpečnosti je návrh pre zábradlie točené najmä okolo tejto témy, keďže zábradlie musí v prvom rade mať určite bezpečnostné prvky.

zábradlie

Aj, keď sa bavíme o sklenenom zábradlí, tak nič sa nemení na tom, že jeho bezpečnosť je maximálna a naozaj sa nemôže stať, že by Vás toto zábradlie nejakým spôsobom ohrozilo. Sklenené zábradlie je vyrábané zo špeciálneho skla, ktoré zabezpečí Vám, poprípade aj Vašim deťom, pevnú zábranu a maximálnu bezpečnosť, aj pri vyšších váhach. Toto zábradlie Vám ostane nepoškodené veľmi dlhú dobu ak nie už na stálo. Je odolné voči mnohým vplyvom, takže sa nemusíte báť ani dažďa či mrazu.

sklo

Na svojej výnimočnosti nestratí ani po silnom vetre, jednoducho vždy ostane presne také isté ako aj v prvý deň montáže. Stále nie je na sto percent presvedčený, že Vám hovoríme pravdu? Presvedčte sa a prezrite si fotografie s našimi dokončenými montážami. Naši spokojní zákazníci si ihneď po našom odchode mohli začať užívať nové zábradlie či iné realizácie, s ktorými sa na nás obrátili. Nechajte si preto od nás inštalovať zábradlie podľa seba a užívajte si ho dlhé roky. Snažíme sa premeniť všetky Vaše predstavy na realitu a splniť tak jeden z Vašich malých snov. Aj Vy si zaslúžite to najlepšie čo len môžete mať. Nechajte si vyhotoviť svoju cenovú ponuku už teraz.

You May Also Like