Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Sklo aj na zábradlí

Sklo pôsobí moderným dojmom v domácnosti, veľmi čisto a neutrálne. Sklo bolo, je a aj vždy bude v interiéri moderné. Pri sklenenom zábradlí sa však nemusíte držať iba interiérového dizajnu. Sklo na zábradlí sa mimoriadne hodí aj na terasu či balkón. V prvom rade sa skla nebojte. Po dizajnovej stránke je to najmodernejší spôsob ako si zvoliť na svoju nehnuteľnosť luxusné zábradlie. Sklenené zábradlia sú súčasťou aj drahých, luxusných nehnuteľností. Sklo je veľmi vhodné na interiérové schodisko. Pri sklenenom zábradlie na schodisku docielite otvorený koncept celej miestnosti, kde sa schodisko nachádza.

sklenené zábradlie

Priehľadné sklo zabezpečuje otvorenosť a presvetlenie celého interiéru. Okrem moderného dizajnu vás sklenené zábradlie poteší aj skvelú bezpečnosťou. Sklo na zábradlie je bezpečnostné. Nemusíte sa v žiadnom prípade báť nebezpečenstva rozbitia. Pri sklenenom zábradlí do exteriéru sa používajú rôzne technológie, aby pri silnom daždi voda krásne po zábradlí stekala a vy ste nemuseli sklo každý deň čistiť. Ako môže sklenené zábradlie vyzerať? Pri sklenenom zábradlí máte dve možnosti montáže. Buď si zvolíte čistú sklenú plochu a sklo je montované priamo do podlahy a steny alebo si sklenené zábradlie zvolíte v kombinácii s antikorovou konštrukciou.

sklenené zábradlie

Nerezová konštrukcia zábradlia je vyplnená sklenenou plochou táto kombinácia je výborným lákadlom pre oči okoloidúcich. Záleží už len na vás čo sa vám viac páči a aký typ skleneného zábradlia si vyberiete. Množstvo ľudí si nevie úplne predstaviť možnosť skleneného zábradlia na svojom schodisku, balkóne či terase. Ak chcete mať moderný domov, sklenené zábradlie je určite tou najlepšou voľbou. Navštívte internetovú stránku lmmont.sk a pozrite si vypracované projekty kvalitného, moderného skleneného zábradlia. Rozhodnite sa aj vy pre sklenené zábradlie a vytvorte z vašej nehnuteľnosti krásny, moderný domov. Všetko potrebné nájdete na lmmont.sk.

You May Also Like