Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Nezařazené

Kolieska na transport

Väčšine pojem transportné kolieska nič nehovorí. Podnikatelia, ktorý však majú aj sklady či haly často krát využívajú na transport materiálu aj vozíky či káry. A práve na takýchto transportných vozíkoch v halách často krát odchádzajú na vozíkoch kolieska. V takomto prípade je vozík nefunkčný a vám neostáva nič iné, iba transportný vozík vyhodiť. Alebo máte inú možnosť? Stačí ak si zaobstaráte nové, náhradné priemyselné kolieska. Neviete kde kúpiť náhradné pojazdové kolieska? Na pkgroup.sk. Internetový eshop pkgroup.sk má vo svojej ponuke kvalitné priemyselné kolieska rôzneho druhu na rôzne využitie. V priemyselných halách sa kolieska na transportných vozíkoch zničia veľmi rýchlo.

koliesko

Preto si zvoľte kvalitné prevedenie priemyselný koliesok. Priemyselné kolieska sú určené na transportné vozíky a môžu byť otočné ale aj pevné. Výstuž si môžete vybrať hliníkovú, oceľovú alebo plastovú. Podľa nosnosti a náročnosti prace s vozíkom. Povrch kolieska je vyrobený z kvalitného behúňa čo zabezpečuje jednoduché a rýchle posúvanie. Máte problém čisto s kolieskom? Na pkgroup.sk si môžete zakúpiť aj priamo behúňové koliesko, s diskom, ktoré len nasadíte na matricu. Potrebujete náhradné kolieska aj do domácnosti? Vyberte si z ponuky nábytkových a dizajnových koliesok na vaše otočné stoličky či iný druh nábytku.

koliesko

Možno ste otázku priemyselných koliesok na vozíky či iný transportný prostriedok nikdy nereagovali. Kto by riešil kolieska, keď nemusí. No na hale, kde takéto vozíky jazdia sa to stáva často. Nemusíte preto riešiť hneď výmenu vozíkov, ale iba koliesok. Navštívte internetovú stránku pkgroup.sk a pozrite si ich aktuálnu ponuku pojazdných koliesok. Od priemyselných cez polyamidové či polyuretánové kolieska, až po nábytkové kolieska. Navštívte stránku pkgroup.sk a vyberte si ten správny produkt pre vás ešte dnes.

You May Also Like