Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Podnikanie

Sex na verejnosti – to chce odvahu !

Ako je to so sexom na verejných pristranstvách privatportal.sk? Sex na verejných priestranstvách? Intimita je síce delikátna záležitosť, ale sex má byť vždy dobrovoľnou vecou dvoch (prípadne viacerých) osôb a je len na ich dohode, aby sa pri ňom cítili skutočne dobre. Niekto má rád klasiku doma v posteli, niekto preferuje iné, netradičnejšie miesta, nevynímajúc miesta na verejnosti – a takto dokáže svoj sexuálny život spestriť. Iste, chce to dávku odvahy, chuť experimentovať a neraz aj ten správny exhibiocionizmus. Článok zo sekcie sexzoznamky si posvietil práve na túto zaujímavú tému. Ako to vnímajú muži a ženy v súčasnosti?

erotická fotka

Dočítate sa v sekcii inzeráty zo sexzoznamky. Výhodou tohto spojenia je, že ho môžete praktizovať všade – kabínky na verejných záchodoch či v obchodoch. Hoci niektoré páry si zakladajú na diskrétnosti, iné sú vzrušené len z možnosti, že ide o zakázanú vec. Zaujímavým spestrením môže byť napríklad aj kino, ale aj kancelária – aj počas práce nám môžu prísť na um rôzne hriešne myšlienky, no a ak je s kým realizovať ich, prečo to nevyskúšať? Pri sexuálnych predstavách vždy funguje slobodná vôľa a s trochou fantázie a odvahy si môžete plniť aj tie najtajnejšie sny. Pozor však na to, aby ste nezašli priďaleko.

erotická fotka

Modelová situácia – niekoho zaujímavého spoznáte v bare, ste zo seba rovnako vzrušení a skončíte na záchodoch – to sa vám však môže vypomstiť, ak vás niekto prichytí. V miernejšom prípade ide o zákaz vstupu do klubu, v tých horších sa rozprávame o možnosti pokuty vo výške 33 eur, ale aj trestného činu, za ktorý hrozia až tri roky strávené vo väzení. Rozhodne vás nechceme odradiť, ani znechutiť, len poukázať na to, že pri podobných príjemných aktivitách vzniká vždy isté riziko a treba byť ostražití. Ak túžite práve po zážitkoch tohto typu, nájdete ich aj na inzerátoch sexzoznamky – krásne, atraktívne a sexuchtivé ženy ponúkajú potešenie aj na verejných priestranstvách. Chcete viac informácií?

You May Also Like