Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Zvieratá

LED pásiky sa zmestia aj do úzkych štrbín, tak to treba využiť

LEDprodukt s.r.o. je spoločnosť, na ktorú sa môžete obrátiť kedykoľvek sa budete chcieť poradiť s výberom vhodného typu osvetlenia do ktoréhokoľvek priestoru, s radosťou vám poradia a pomôžu. Najpravdepodobnejšie vám ponúknu LED svietidlá a svetelné zdroje, ktoré sú medzi výrobkami tohto druhu najvyužívanejšie.

Príjemné, teplé svetlo do relaxačnej miestnosti

V každom odvetví sa objavia LED pásiky Ledprodukt.sk produkty, ktoré sa stanú akýmisi ťahúňmi a vďaka popularite medzi zákazníkmi sa z nich stanú bestsellery, to platí aj o svetelnej technike, kde sa najčastejšie nakupujú LED svietidlá. Spomedzi nich tiež dokážeme nájsť tie najobľúbenejšie, môžeme povedať, že LED pásiky majú svoju klientelu hlavne medzi zákazníkmi nižšej vekovej kategórie. K tomu ich predurčila ich konštrukcia v tvare pásikov a celkom jednoduché inštalovanie prostredníctvom obojstranne lepiacej pásky, ktorá ich prichytí zadnou stranou na miesto, kam potrebujete.

Máte v pláne osvetliť si priestor za garnižou, akváriom, okolo zrkadlového rámu či zvýrazniť tvar priestoru a vniesť svetlo aj do kútov izby? Žiadny problém, v eshope si objednajte LED pásiky a môžete sa začať realizovať. Pásik môže slúžiť dokonca aj ako hlavný zdroj svetla, ak si vyberiete ten správny výkon, veľkosť SMD diód či vhodný svetelný tok. Vďaka ich neobmedzeným možnostiam umiestnenia budú svietiť takmer kdekoľvek, navyše je možné ich ovládať diaľkovým ovládačom a prepínať intenzitu svetla, ak sa vám zachce.

Hra farieb môže mať aj takúto podobu

Trojica odtieňov bielej farby, neutrálna, teplá a studená, tvorí základný stupeň, no ak vám chýbajú farby, interiér nimi zaplavíte použitím pásikov RGB a RGB-W, namixujete si svoje obľúbené odtiene farieb a predvolíte aj ich plynulý prechod medzi sebou, dokonca si nastavíte akúsi „farebnú hudbu“ či najrozličnejšie efekty. Flexibilitu týchto LED pásikov oceníte pri netradičných požiadavkách, keď budete mať za úlohu osvetliť aj priestory, kde sa halogénové svietidla nevopchali, a to je ich najväčší bonus.

You May Also Like