Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Zvieratá

Na čo si dávať pozor pri užívaní tabletiek na erekciu

Nie je žiadnym tajomstvom, že tabletky na erekciu môžu mať na človeka mnohé vedľajšie účinky. konkrétne nežiaduce prejavy tabletiek sa samozrejme líšia od konkrétneho druhu. Vo všeobecnosti však ide vo väčšine prípadov o veľmi podobné komplikácie.
Vystrašene sa tváriaci muž.jpg
Nežiaduce účinky v spojitosti s prekrvením organizmu
Väčšina tabletiek na erekciufunguje na princípe lepšieho prekrvenia organizmu. Vďaka tomu môže dôjsť k erekcii. Nahrnutie krvi do ciev však môže spôsobiť aj isté zdravotné komplikácie. Práve z tohto dôvodu, by tiet lieky nemali užívať páni, ktorí bojujú s vysokým krvným tlakom a majú ochorenia srdcia alebo ciev.

Medzi zdravotné komplikácie, ktoré môže prekrvenie organizmu spôsobiť, patrí najmä:

 1. Bolesť hlavy
 2. Sčervenanie tváre ( v výnimočných prípadoch aj iných častí tela – pokožky )
 3. Brnenie v končatinách
 4. Motanie hlavy
 5. Závrate
 6. Zhoršené videnie
 7. Búšenie srdca
 8. Slabá triaška
 9. Klepanie rúk
 10. Roztržitosť
 11. Poruchy pozornosti

Muž sediaci na gauči sa drží za hlavu.jpg

Čo robiť, ak sa vedľajšie účinky objavia?
V prvom rade nerobte paniku. Keďže ide najskôr o prejavy rýchleho prekrvenia tela, je potrebné sa hlavne upokojiť. Sadnite si, vypite väčšie množstvo tekutín a snažte sa zhlboka dýchať. Počkajte asi tridsať minút. Pokiaľ by zdravotné komplikácie neustupovali, pre istotu zájdite k lekárovi.

Ak vám daná tabletka spôsobí zdravotné komplikácie, je logické, že ju nebudete užívať opätovne.

Sústreďte sa najmä na prevenciu
Ešte pred tým, ako začnete tabletky užívať, by ste sa mali určite poradiť aspoň so svojim obvodným lekárom. Taktiež si dajte pozor na konkrétne látky obsiahnuté v daných tabletkách. Pokiaľ ste na niektorú zložku alergickí, určite hľadajte vhodnejšiu alternatívu.
Tabletky na erekciu sú pre niektorých pánov úplne zakázanou témou. Ak teda trpíte akýmkoľvek ochorením, ich užívanie musíte vopred prekonzultovať s odborníkom.

You May Also Like