Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Zvieratá

Záhrada ako z rozprávky

LED pásky môžete využiť vo svojom dome, no aj na záhrade. Ak sa rozhodnete pre takéto riešenie, dbajte na kvalitu pásikov a taktiež na ich správnu inštaláciu. Pozrite sa na to, kde môžete pásky umiestniť a ako k nim pristupovať správne. Fantázii sa medze nekladú, no na niektorých miestach, predsa len, vyniknú pásky lepšie. Altánok na záhrade, nad ktorým blikajú svetielka.jpg

Do exteriéru, exteriérové

Najprv sa pozrime na praktickú stránku veci. Ak chcete používať LED Pásky vonku, musíte si zaobstarať také, ktoré sú vhodné do exteriéru. Je pravda, že väčšinu týchto produktov môžete používať dnu aj von. Istota je istota, a preto si vždy pozorne prečítajte, čo sa píše na obale pásikov.
Aj keď si kúpite pásky, ktoré môžu byť umiestnené vonku, nevydržia všetko. Najhoršia je, logicky, vlhkosť a voda. Tieto dva faktory pásky nepoškodia priamo, ale môžu skrátiť ich životnosť. Všetko závisí hlavne od kvality daného produktu. Ak si objednáte kúsky z Číny, ktoré stoja menej ako samotné poštovné, nemôžete počítať s tým, že prežijú všetko. Pozor by ste si mali dať aj na mechanické poškodenie, ak sa pásky rozhodnete umiestniť, napríklad, na zem.Kmeň s hubami okolo ktorého lietajú svietiace motýle.jpg

Kde všade môžete pásky umiestniť

V podstate všade. Ideálnymi miestami sú však, nepochybne, terasa, altánok alebo iné druhy prístreškov na vašej záhrade. Svietiace pásky môžete využiť aj na osvetlenie obrubníkov na záhradných chodníčkoch či bazénu. To, kde presne pásky umiestnite, záleží len na vás. Jednoducho vyjdite na svoju záhradu, poobzerajte sa dookola a zapojte svoju fantáziu. Pri tomto type svietidiel sa naozaj nemusíte obmedzovať. Môžete ich nalepiť na materiály, kde to nie je problém, upevniť na hlinkovú lištu, alebo opatrne nastreliť väčšou zošívačkou (pozor, nesmiete trafiť samotný pásik). Pokojne zaexperimentujte a skúste aj netradičné miesta, ako je napríklad strom či brána. LED pásky sú naozaj veľmi tvárnym materiálom, s ktorým sa môžete vyhrať do sýtosti.

You May Also Like