Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Zvieratá

Zakúpte si kvalitné osvetlenie!

Vďaka svetlu sa stal náš každodenný život omnoho pohodlnejší. V dnešnej dobe si už ani len nevieme predstaviť aké by to bolo mať zdroj svetla iba zo sviečok. Vynález žiarovky patrí k najdôležitejším vynálezom počas celého ľudstva, a práve preto by sme si mali takúto možnosť vážiť. Klasické žiarovky nám síce spríjemnili život, no v dnešnej dobe už majú aj kvalitnejšiu alternatívu. Tou sú samozrejme LED svetlá, ktoré spôsobili na trhu svietidiel priam veľkú revolúciu. Je to tak najmä preto, pretože úplne vylepšili klasické žiarovky a dnes ich už nájdeme v takmer každej domácnosti.

svetlo žiarovka

Niet sa čomu čudovať, pretože poskytujú tak veľa výhod, že by bolo zvláštne, keby si ich ľudia hneď nekúpili. Jednou z hlavných výhod LED svetiel https://www.ledprodukt.sk/ je práve ich životnosť. Vydržia vám omnoho dlhšie ako klasické žiarovky, čo sa po čase odrazí aj na vašej peňaženke. Nebudete musieť míňať na žiarovky tak často, pretože LEDky vydržia aj niekoľko desiatok rokov. Okrem toho tieto svetlá neobsahujú žiadne škodlivé látky ako je napríklad ortuť, ktoré by mohli ničiť pôdu po vyhodení žiarovky. To je veľmi dôležitý faktor, pretože téma životného prostredia je momentálne skloňovaná veľmi často. Samozrejme, že s modernou dobou prišli aj nové moderné dizajny svetiel, ktoré poskytujú široký výber z ponuky.

ledky reťaz

Obrovským trendom sú napríklad RGB LED pásiky, ktoré svietia na akúkoľvek farbu si zvolíte a sú aj cenovo veľmi dostupné. Ďalším trendom je bodové svetlo, ktoré môže slúžiť len ako doplnkové ale taktiež aj ako hlavný zdroj osvetlenie v miestnosti.

Veľkou výhodou u led svetiel je aj to, že si môžete vybrať z troch farieb svetla. Ak sa chcete pri svetle učiť či sústrediť, odporúčajú sa žiarovky so studenou bielou farbou. Naopak, ak chcete doma navodiť útulnú rodinnú atmosféru, zvoľte si teplú bielu farbu. Výber je naozaj veľký, preto neváhajte a kúpte si LEDky aj vy!

You May Also Like