Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Nezařazené

Projekt domu na mieru

Práve kvôli vyrovnaným cenám sa čoraz viac ľudí ťahá do domu. Bývanie v dome má veľa výhod a ak už vlastníte pozemok máte o starosť menej. V dnešnej dobe sú čoraz viac vyhľadávaný projektanti, ktorí navrhnú zákazníkovi dom podľa snov.

Výber projektanta.

Projektant, ktorému zveríte do rúk projekt na váš vysnívaný celoživotný dom musí byť hlavne spoľahlivý a mať kvalitné renomé. Potrebné sú skúsenosti, ktoré hrajú pri vytváraní projektu na mieru najdôležitejšiu úlohu.

bungalow-20544_1280

Ako by mal vyzerať kvalitný projekt?

Vzorový príklad na projekt domu neexistuje. Aj keď sa niekomu páči nízky bungalov bez pivnice, nie vždy je možné takýto dom aj postaviť. Rozhodujúcim faktorom je pozemok, na ktorom sa rozhodnete stavať. Zatiaľ čo na rovinatom pozemku máte neobmedzené možnosti, pri svahu musíte stavbu prispôsobiť podmienkam. Rovná strecha alebo podkrovie. Garáž alebo prístrešok. Dvojposchodový alebo prízemný dom. Veľkoplošné okná alebo klasické. Cena projektu domu sa odvíja od rôznych faktorov. Cena je tiež premenlivá vzhľadom na lokalitu, kde chcete stavať a kvality projektanta. Ak nie ste v určitých veciach rozhodnutý nechajte si poradiť. Projekt na dom je len jeden a nezabúdajte, že je to na celý život. Preto si dajte záležať a plánujte si váš domov dôkladne vopred.

dom strecha

Nechajte si navrhnúť aj interiér.

Pokiaľ máte nejaké to Euro navyše, dajte si naprojektovať aj vzhľad interiéru. Je to investícia, ktorú neoľutujete. Správne rozvrhnutie nábytku vám môže uľahčiť každý deň. Ľudia, ktorí sa venujú navrhovaniu interiérov študujú najnovšie trendy a materiály. Moderný, vzdušný priestor, farebne ladiaci nie je jednoduché len tak vyčarovať. Pokiaľ vám naozaj záleží na každom detaile a túžite po dokonalom domove podľa svojich snov, rozhodne si dajte záležať na projekte celého domu. Profesionáli vedia najlepšie čo navrhnúť.

You May Also Like