Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Zvieratá

Poznatky a skúsenosti, ktoré Vám pomôžu so správnym výberom matraca

Móda a dizajn ovplyvňujú aj vzhľad a funkčnosť postelí a matracov. V minulosti nebola výška matraca, jeho zdravotný efekt, ortopedické vlastnosti tak žiadané, ako je tomu dnes a to aj vďaka stále viac a viac vyspelejším zákazníkom.

Uvedomujú si, že kvalitný spánok aj vďaka kvalitnému ortopedickému matracu s mnohými zdravotnými benefitmi je priam nevyhnutný.

pohodlný matrac

Ponuka matrace segum.sk je zameraná na stúpajúce potreby spotrebiteľov a celá ponúkaná kolekcia ortopedických matracov je preto vyrobená z výhradne prírodných zdrojov a surovín v podobe kvalitnej pamäťovej peny, latexu, gumokokosu a iných prírodných materiálov.

Veľkou výhodou je široká rozmanitosť matracov od najjednoduchšej až po luxusnú kolekciu, mnohé rozmery a výšky matracov, kvalitné profesionálne spracovanie a široká ponuka zdravotných a ortopedických účinkov pre množstvo zdravotných problémov.

Odborné poradenstvo, dlhoročné skúsenosti s ponúkanými ortopedickými matracmi, rozsiahla znalosť aktuálnych požiadaviek zákazníkov je pridaná hodnota, ktorá je súčasťou vždy primeranej ceny.

Profesionáli Vám napríklad poradia aký druh matraca si zvoliť v prípade Vášho životného štýlu, pomôžu Vám zvoliť vhodnú tvrdosť matraca pre Váš aktuálny zdravotný problém, vyberú Vám vhodnú dĺžku a výšku matraca v závislosti od rámu postele, zohľadnia Vašu polohu v spánku, Vašu výšku a hmotnosť pri voľbe matraca práve pre Vás.

parametre zdravotných matracov

Či už si zvolíte pružinový alebo sendvičový matrac v rôznych modifikáciách vždy Vám bude ponúknutá kvalita, profesionálne a precízne spracovanie, prvotriedne prírodné suroviny, ktoré sú antialergické, antibakteriálne, ktoré dokonale odvetrávajú pot a vlhkosť počas spánku, podobne ako aj doplnky vo forme poťahov, roštov a podložiek.

Matrac podľa Vášho výberu si môžete vyskúšať priamo v predajni a pocítiť, či poskytne dokonalú úľavu Vášmu telu, chrbtici, svalstvu a kostre.

Moderná doba je totižto nemoderná v následkoch na náš organizmus a preto je aj výber správneho matraca s ohľadom na civilizačné pohybové ochorenia priam nevyhnutný.

Nová životná sila a energia po každom zdravom spánku Vám za to rozhodne stoja.

You May Also Like