Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Rolety na terasu

V prípade terasy je však rovnako dôležité, kedy nám bude slnko na ňu svietiť. Množstvo ľudí si trieska hlavu, keď začnú terasu využívať a zistia, že práve v poobedných hodinách im nepríjemné slnko znepríjemňuje pobyt na terase. Možno sa čudujete, ale ak by aj vám silné slnko počas horúceho leta každý deň od obeda svietilo na terasu a vy by ste na nej nemohli sedieť viac ako 5 minút, určite by ste aj vy rozmýšľali nad tienením. Vonkajšie rolety na terasu sú v dnešnej dobe úplne bežným nástrojom, ako zabrániť slnečnému žiareniu priamy dopad na vašu terasu.

roleta

Tieniace rolety sú veľmi modernou záležitosťou, ktorá je čím ďalej viac populárna. Tienenie na terasu môže vyzerať rôzne. Doteraz boli najčastejšie používané takzvané markízy. Markíza predstavuje tienenie, ktoré ale nie je vždy stopercentne účinné. Práve preto sa začali používať tieniace t rolety alebo žalúzie. Aký je medzi nimi rozdiel? Rolety na tienenie terasy sú textilné a sú semi priehľadné. To znamená, že aj keď rolety z textílie stiahnete, stále vám bude na terasu prenikať dostatok denného svetla. Naopak pri exteriérových žalúziách vyrobených z hliníka sa zas môžete spoľahnúť na dokonalú ochranu aj pred silnými poveternostnými podmienkami.

roleta

Pokiaľ je váš najväčší problém práve slnečné žiarenie, ktoré vám nedovoľuje využiť terasu od rána do večera sťahovacie rolety na terasu vyrobené z textílie sú pre vás tou pravou možnosťou. Sťahovanie roliet môže byť takisto komfortné a nebude vás obťažovať. Dnešné moderné rolety majú taktiež možnosť ovládania pomocou diaľkového ovládača. Už vám nič nebráni v tom, aby ste si užívali dlhé hodiny na vašej terase aj v čase, keď vám slnko praží priamo na terasu. Hľadáte kvalitné tienenie terasy? Navštívte internetovú stránku screenoverolety.sk. a dozviete sa viac o možnosti výberu sťahovacích roliet na terasu alebo hliníkových žalúzií na vašu nehnuteľnosť.

You May Also Like