Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Podnikanie

Vaše zmysly si zaslúžia to najlepšie

Tantra Bratislavatantra – okrem telesnej rozkoše u nás nájdete aj uvedomenie si úcty k telu ako božskému chrámu a posilnenie vzťahu k sebe samému. Mnoho ľudí si tantrické masáže mylne zamieňa s erotickými službami, ktoré v našom salóne skutočne nenájdete. Práve tu však môžete načerpať novú energiu a doslova sa z vás stane nový, odpočinutý človek.

tantra

Čo potrebujeme na správnu zmyslovú, tantrickú masáž?

V prvom rade vieme zabezpečiť profesionálne, charizmatické a príjemné masérky, ktorých ústretový a rozmaznávajúci prístup si určite obľúbite. Atmosféru dotvára vhodná relaxačná hudba, jemne dráždivé vône, masážne oleje a mastičky a úvodný pozdrav namasté na vyjadrenie úcty – znamená jednotu tela a ducha, o ktorú sa usilujeme. Veľký dôraz kladieme na dôkladnú masáž lingamu – vašich intímnych partií, ktoré si zaslúžia našu pozornosť a starostlivosť nielen zo zdravotných dôvodov, ale aj z hľadiska psychohygieny. Ešte pred očakávanou návštevou je potrebné objednať sa aspoň hodinu vopred, aby sme všetko vedeli pripraviť na vytvorenie dokonalého, spokojného zážitku. Hygiena a bezpečnosť sú pre nás maximálne dôležité, a preto si dávame pozor na vírusové ochorenia či kožné problémy. Ak sa u vás podobný problém vyskytuje, preventívne náš salón navštívte až po potrebnom doliečení.

olejíček

Zároveň je potrebné pred masážou vyvarovať sa nadmernej konzumácii alkoholu či požívaniu omamných látok. Naše programy Special tantra, Magic tantra a Couple tantra zahŕňajú aj pohár vína či sektu na posilnenie zmyslov, rovnako vás pri každej masáži ponúkneme kávou alebo čajom. Aby bol zážitok autentický, ako z pravého Orientu, pred masážou vás zahalíme do sárongu (kúsok oblečenia typický pre ázijské krajiny). Pred konkrétnou masážou využite naše sprchy v zmysle dodržiavania hygieny. Pre pravidelných návštevníkov máme prichystanú ponuku, ktorá sa neodmieta – po tretej návšteve doživotnú zľavu na naše masáže. Po masáži si môžete načerpať sily a odmeníme sa darčekom. Máte záujem o využitie našich služieb?

You May Also Like