Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Kľúčenky s vašou potlačou

Kľúčenky v rôznych podobách predstavujú zaujímavú a praktickú formu promodarčeku. V obľúbenom e-shope promodarčeky.sk nájdete širokú ponuku kľúčeniek rôzneho typu. Veľmi obľúbený je model LARIAT. Je to polyesterová šnúrka na krk, ktorá udrží kľúče vašich detí v bezpečí. Ocenia ju však jednoznačne aj dospelí, lebo vďaka dlhej šnúrke nebudete mať problém nahmatať vaše kľúče aj v tej najväčšej kabelke, či ruksaku. Jej šírka je 2 cm a dĺžka 48 cm. Kúpite ju za skvelých 26 centov bez DPH, a práve preto patrí medzi obľúbené promodarčeky aj v radoch menších podnikateľov, ktorí si nemôžu dovoliť investovať obrovské sumy do reklamy.

kľúče

Pri objednávke väčších počtov šnúrok sa cena priamo úmerne ešte viac znižuje. Pre náročnejších klientov odporúčame šnúrku na krk MURRAY. Tá je vybavená praktickým popruhom na mobilný telefón a bezpečnostným zámkom. Z kľúčeniek je veľmi obľúbená taštička MILLER. Je to drobná taštička, ktorá sa uzatvára pomocou zipsu. Uložiť si do nej môžete mince, či iné malé predmety. Rozmery taštičky sú 12 cm x 8 cm. Vyrába sa v oranžovej, modrej, zelenej a červenej farbe. S príchodom jesene a zimy je nenahraditeľným pomocníkom multifunkčná kľúčenka HANDY SAFE.

kľúčenka

Jej tvar vám umožní otvoriť dvere, stlačiť tlačidlo vo výťahu, či spláchnuť verejnú toaletu bez toho, aby ste sa museli dotknúť dotykových plôch, ktoré sú zamorené baktériami a vírusmi. V tme určite každý z vás ocení kľúčenku RESINDECE. Je to reflexná kľúčenka v tvare domu a vďaka nej budete bezpečne viditeľný na cestách, aj chodníkoch. Túto kľúčenku ocenia najmä tí, ktorí si zvyknú zabúdať reflexné pásiky. Veľmi užitočná, no v inej oblasti, je kľúčenka ASHLEY. Predstavuje zavinovací meter s dĺžkou 1 m. Potlačte si logom vašej firmy, či iným nápisom podľa vašej predstavy kľúčenky na krk z e-shopu promodarčeky.sk a získajte tak skvelé darčeky pre klientov a priateľov za úžasné ceny.

You May Also Like