Niekedy nie je na škodu len tak sedieť a čítať o veciach, ktoré pobavia a zlepšia náladu. Urobte si príjemnú pauzu a čítajte náš online magazín.

Tovar

Sympatické sexi spoločníčky

Taká bežná predstava o návšteve sexi spoločníčky, ktorá ponúka erotické a sex služby zafo, je taká, že k nej „na skok“ prídeme, zaplatíme dohodnutú čiastku, následne s ňou prežijeme intímny vzrušujúci zážitok, potom sa rýchlo obujeme, oblečieme a odídeme.

Takáto predstava je ale predsa len príliš jednoduchá. Predsa aj tieto slečny sú ľudia a teda pri takomto stretnutí prichádza aj k osobnému, ľudskému (nielen sexuálnemu) kontaktu. Pri niektorých z nich dokonca máte pocit, ako by ste boli dobrí známi či dokonca kamaráti, ktorí sa dohodnú na niečom, pre oboch veľmi vzrušujúcom. Na takom nezáväznom sexe alebo erotickom dobrodružstve. Bez akýchkoľvek náznakov odporu, nechutenstva či nátlaku.

  • No záleží aj od toho, koho kontaktujete a na čo je konkrétna spoločníčka zvyknutá, respektíve čo ponúka. To si môžete už vopred overiť na jej profile, ktorý ponúka sex privat.

Erotika, modelka, boxérske rukavice

Pri výbere je šanca, že natrafíte na sex workerky, ktoré sú ochotné skúsiť naozaj všetko a ich ponuka v profile teda zahŕňa tie najrôznejšie praktiky. Od klasiky, cez orál, masáž, až po fetiš. A samozrejme ešte veľa iného medzitým.

V každom prípade ide tiež o to, aby konkrétna slečna vedela vytvoriť tú správnu erotickú atmosféru. Alebo dosiahnuť to, aby sa klient uvoľnil a úplne prirodzene sa následne dostal „do deja“.

Niektoré slečny táto ich práca skutočne baví, snažia sa v nej zdokonaľovať a tiež už vedia, čo majú konkrétni muži radi. A je to myslené aj z hľadiska prístupu k nim. No samozrejme následne aj z hľadiska toho, čo majú radi v sexe či v konkrétnej erotickej praktike, ktorú si vyberú.

Sexi žena v posteli

  • Niekedy je až prekvapujúce, čo takáto mladá spoločníčka všetko ovláda a pozná.

Takýto prístup je výhodou pre tých zákazníkov, čo chcú napríklad v sexe skúsiť niečo nové. Pre tých, čo zas hľadajú klasiku a súkromie, je zas dôležité aj miesto a atmosféra konkrétneho privátu.

You May Also Like